Maaltijden voor groepen

navigation_sitewide_header

readspeaker_link_text

Maaltijden voor groepen

De koks van Thebe maken dagelijks verse maaltijden voor bewoners van woonzorgcentra, zoals verpleeghuizen en verzorgingshuizen. Ook diverse ziekenhuisafdelingen maken gebruik van de maaltijdservice van Thebe. De dieetkoks hebben daardoor veel ervaring met het bereiden van dieetmaaltijden. Alle maaltijden, zowel de dagverse maaltijden als de diepvriesmaaltijden, worden bereid volgens de strenge voedingsrichtlijnen ‘goede voeding’ van het voedingscentrum. Waar mogelijk gebruiken de koks streekproducten en ambachtelijke ingrediënten.

Groepsmaaltijden

  • aantoonbaar gezond
  • maaltijdcomponenten los verpakt of geportioneerd op bord
  • grotere verpakking mogelijk
  • zelf invloed op totaalprijs door keuze voor grootte en hoeveelheid componenten
  • bezorging op vaste dagen
  • bereid volgens richtlijnen goede voeding van voedingscentrum

Thebe Catering en Maaltijdservice levert maaltijden voor groepen aan:

  • dagopvang
  • eetpunten
  • instellingen geestelijke gezondheidszorg
  • kraamhotels
  • ziekenhuizen
  • zorgcentra

Maaltijdservice instellingen

Wilt u zich binnen uw organisatie voor zorg of opvang focussen op uw kernkwaliteiten? Overweeg dan om de maaltijdservice binnen uw instelling of bedrijf uit te besteden tegen de juiste prijs en met de juiste kwaliteit. Zo weet u zeker dat uw maaltijden voldoen aan de hoogste eisen op het gebied van voedselveiligheid.

Gezond eten in uw instelling

Een oriënterend gesprek over de samenstelling en levering van gezonde maaltijden aan uw organisatie? Thebe Maaltijdservice maakt graag tijd voor u. Plan meteen een afspraak met Thebe Maaltijdservice en bel 088 – 11 76 600 (lokaal tarief) of mail uw vraag naar maaltijdservice@thebe.nl.

Terug naar Maaltijdservice >>