Stichting Vrienden van De Vloet

navigation_sitewide_header

readspeaker_link_text

Stichting Vrienden van De Vloet

Vanuit de cliëntenraad is in 2006 het initiatief genomen tot de oprichting van de Stichting Vrienden van De Vloet.

Doelstelling stichting

“Het ten behoeve van de cliënten van het zorgcentrum ontwikkelen van activiteiten en projecten, waarvan de kosten niet of niet geheel kunnen worden bestreden uit de reguliere budgettaire- en andere bijdragen van (semi-) overheidsinstanties”. Aldus notarieel vastgelegd.

Met andere woorden: geld inzamelen om net dat beetje extra te kunnen doen. Om het levensgeluk van de bewoners en de cliënten van De Vloet positief te beïnvloeden en projecten op te zetten die de leefomstandigheden ten goede komen. De Vrienden zetten zich in om sponsors te werven, ontvangen de sponsorgelden en betalen rekeningen.

De projecten worden opgezet in nauw overleg met het management en de cliëntenraad van De Vloet.
  • Jaap Germans, voorzitter
  • Ine Bruinsma, secretaris
  • Sjef van de Wiel, penningmeester
  • Ad Mutsaers, lid (tevens voorzitter van de cliëntenraad
  • Hans Roos, lid

Giften aftrekbaar

De Belastingdienst heeft de stichting de ANBI-status (Algemeen Nut Beogende Instelling) toegekend. Dat betekent dat giften aan de stichting fiscaal aftrekbaar zijn.

Wilt u vriend worden?

Bewoners van De Vloet, familie en andere belangstellenden kunnen laten blijken dat zij het doel van de stichting een warm hart toedragen. Dat kan door zich middels een informatiefolder bij de receptie aan te melden als vriend van De Vloet.

Donaties

Mocht u willen volstaan met een eenmalige gift of ons huidige project willen sponsoren dan kan dat door storting op rekening 1291 987 49 ten name van de Stichting Vrienden van De Vloet.

Contact

Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de secretaris Ine Bruinsma: tel. 013-521 71 47 of per e-mail: ine@bruinsmabv.nl