Thebe zet een mooie stap in de groei van het digitale zorgbedrijf. Voor het eerst sluit een externe zorgorganisatie aan op ons nieuwe monitoringsplatform van Syntilio: Surplus. Dat is een echte mijlpaal!
Inmiddels zijn de cliënten van Surplus met een Medido aangesloten en lopen hun Medido‑meldingen via ons nieuwe platform. Dit betekent dat signalen uit de Medido nu ook voor Surplus centraal worden verzameld, beoordeeld en opgevolgd door ons monitoringscentrum. Daarnaast verzorgen we in de nacht ook hun telefonische bereikbaarheid.
Regionale spilfunctie
Met deze aansluiting laten we zien dat we niet alleen Thebe versterken, maar ook klaarstaan om andere organisaties in de regio te ondersteunen. Zo bouwen we samen aan een netwerk waarin we zorg bereikbaar en toegankelijk houden. Dit is een grote stap vooruit én een enorme WAUW voor Thebe!
Sinds eind februari zijn ook onze eigen Medido’s aangesloten op het nieuwe monitoringsplatform. Hiermee zetten we vol in op een toekomst waarin technologie, wensen van cliënten en zorgverlening steeds beter op elkaar aansluiten. Dankzij de inzet en deskundigheid van onze collega’s en de samenwerking met partners zoals het CZ Zorgkantoor vanuit de Duurzame Coalitie, maken we hierin elke maand duidelijke vooruitgang.
Bedankt medewerkers Thebe Servicecentrum!
Deze ontwikkeling is mogelijk gemaakt door de inzet van onze collega’s in het Servicecentrum. Zij hebben hard aan gewerkt aan deze WAUW van Thebe. Trots!