2 september 2026

Agnes Klaren verlaat Thebe

Na 7 jaar in het bestuur van Thebe wordt zij bestuurder bij ASVZ

Agnes Klaren verlaat Thebe en wordt per 1 december 2026 lid van de raad van bestuur van ASVZ. Zij kiest voor een nieuwe bestuurlijke uitdaging in de gehandicaptenzorg.

Agnes Klaren is ruim zeven jaar bestuurder bij Thebe geweest. In deze periode heeft zij een belangrijke bijdrage geleverd aan de ontwikkeling van de organisatie. Thebe is financieel gezond, werkt volop aan technologie en vernieuwing vanuit De Bedoeling en draagt het keurmerk Beste Werkgever in de sector.
Na haar vertrek blijft het bestuur van Thebe uiteraard geborgd; Arjan Bandel en Jef Mol blijven lid van de raad van bestuur.

Marcel Visser, voorzitter van de raad van toezicht van Thebe: ‘We zijn heel trots op Agnes en op wat zij samen met alle collega’s heeft bereikt. Haar energie, betrokkenheid en vernieuwingskracht hebben veel voor Thebe betekend. We zullen haar missen, maar gunnen haar deze prachtige stap van harte. ASVZ krijgt er een sterke, betrokken bestuurder bij.’