Hoe ziet het nieuwe Thebe Diaconessenhof er straks uit? De plannen worden steeds concreter. Het nieuwe gebouw krijgt 145 zorgwoningen. Het wordt een fijne plek om te wonen, werken en buiten te zijn.
Het nieuwe gebouw komt naast het huidige Diaconessenhof. De hoofdingang komt aan de nieuwe Diaconessenstraat, die vanaf de Langendijk wordt aangelegd.
Groot van opzet, kleinschalig wonen
Het gebouw bestaat uit drie delen: A, B en C. Elk deel krijgt een eigen ingang via de centrale binnentuin. De verschillende delen zijn op de verdiepingen met elkaar verbonden.
In totaal komen er 14 woongroepen met 10 tot 12 bewoners. Zo blijft het wonen persoonlijk en vertrouwd. Er is aandacht voor goede zorg, welzijn en een fijne invulling van de dag.
Veel ruimte buiten
Steeds meer zichtbaar
Met de definitieve tekeningen kunnen we ons steeds beter voorstellen hoe het nieuwe Diaconessenhof er straks uitziet. Niet alleen als gebouw, maar vooral als een fijne en vertrouwde plek om te wonen, werken en elkaar te ontmoeten.