Thuis zijn en ontspanning

Bij Thebe Elisabeth vinden we het belangrijk dat bewoners zich gezien voelen en een fijne, zinvolle dag hebben. Daarom organiseren we verschillende activiteiten en vormen van dagbesteding die aansluiten bij persoonlijke wensen, interesses en mogelijkheden. Samen kijken we naar wat iemand graag doet en waar iemand plezier uit haalt.

Naast zorg en verpleging hebben wij de bewoners als persoon ook hoog in het vaandel staan. Onze activiteitenbegeleiders, ondersteuners en medewerkers welzijn begeleiden bewoners die dat nodig hebben met eten en drinken, maar vooral ook met het hebben van een zinvolle dag.

Team Dagbesteding/activiteitenbegeleiding

Bewoners van Thebe Elisabeth zijn vrij om deel te nemen aan de activiteiten van de dagbesteding. Bij Jannendries, werkplaats d’n Herd en Top Ruimte bieden wij dagbesteding speciaal voor bewoners met een lichamelijke beperking.

Wij vinden het belangrijk dat de dagbesteding past bij de wensen, behoeften en zorgvraag. We organiseren daarom verschillende activiteiten op het gebied van educatie, beweging, computer, techniek, arbeid en creativiteit. Ook worden in de huiskamers activiteiten gedaan door alle medewerkers, ondersteund door onze activiteitenbegeleiders en vrijwilligers.